10 причин використовувати відео для свого бізнесу

Недавні дослідження Video Usage at Startups кажуть, що 86% стартапів і 81% всіх бізнесів використовують відео для маркетингових цілей. Більш ніж 80% власників залишаються задоволені результатами і конверсією. Вони відчувають, що це важлива частина їхньої маркетингової стратегії. У 2019 відеоролики стали одним з топових трендів в маркетингу. І ось тобі 10 причин чому відеоконтент точно допоможе твоєму бізнесу.

  • Відеоролики допомагають вибудувати тривалі відносини з клієнтом і досягти його максимальної лояльності

Довіра — це найважливіша складова будь-якого бізнесу, так як саме воно приваблює клієнта. Додавши, наприклад, в анімацію голос людини, ти автоматично отримуєш продукт про який вже цікаво дізнатися. Початкова мета повинна полягати в тому, щоб взаємодіяти з аудиторією, а не продавати продукт.

  • Відео + Google = ❤️

Відеоконтент покращує органічний пошуковий рейтинг, а Google є найбільшим джерелом органічного трафіку. Більше того, він змушує користувача проводити більше часу на сайті і таким чином він отримує високі позиції в пошуковому ранжируванні Google.

  • Це висока конверсія і хороші продажі

Мета будь-якого бізнесу — це продажі і дослідження довели, що в цьому випадку відео підвищують конверсію на 80%. Виходячи з даних представлених Wyzant, 74% людей, які подивилися експлейнер про продукт в майбутньому купують саме цей продукт.

  • Повернення інвестицій гарантований

У 83% випадків інвестиції в відео повертаються. Так, це може зайняти деякий час, але іноді поспіх не потрібен 🙂

  • Користувачам мобільних пристроїв подобатися саме відеоконтент

Щороку перегляди в YouTube з мобільних пристроїв ростуть на 100%. Мобільні пристрої продовжують заміщати десктопи і відео грають тут важливу роль.

  • Планується запуск продукту?

Зроби невелике демо, щоб порадувати своїх глядачів в день запуску. Коли випускаєш ролик, ти створюєш хайп і підвищуєш цінність запуску.

  • Швидкість має значення

У 21 столітті у користувачів дуже мало часу і читати ніхто не має наміру. Відео допоможуть швидко і зрозуміло передати суть продукту.

  • Використовуй відео в соціальних мережах

Більшість людей є активними користувачами соціальних мереж. Використання відеоконтенту, наприклад, в Instagram підвищує позиції контенту в алгоритмі виявлення. Відео пости отримають більше залученості, ніж зображення або тільки текст.

  •  Ідеально підходять для email маркетингу

При створенні розсилки найкраще використовувати посилання на відео або відразу вставляти в лист GIF зображення. Це збільшує click rate.

  • Пасивний дохід!

Ти спиш, а відео працює на тебе — ось і весь секрет 🙂 У міру того, як контент отримує більше глядачів, він привертає трафік до посилань в описі.

Ці 10 причин відмінно доводять, що на сьогоднішній день використання будь-якого відеоконтенту — це кращий варіант для розвитку бізнесу. І наша студія якраз пропонує тобі цю можливість 🙂

Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення