Чому твоєму магазину потрібен Pinterest

Соціальні мережі — це про комунікації з аудиторією

У сучасному світі будь-якому бізнесу потрібно створювати представництво в соцмережах. Це працює виключно на користь бренду — лояльність клієнтів підвищується, нові користувачі приходять і комунікація з аудиторією стає в рази простішою.

Більшість компаній обмежуються популярними платформами — Facebook, Instagram, деякі створюють канал в Telegram. Але багато втрачають один важливий момент: вибір соціальної мережі для представництва безпосередньо залежить від того, кого ти бачиш своєю цільовою аудиторією.

У тебе магазин італійського взуття? Навряд Twitter або Telegram допоможуть тобі знайти нових покупців, швидше реєструйся в Instagram.

Тобі потрібен Pinterest!

Але все ж не варто забувати, що крім “основних” майданчиків є й інші, не менш важливі плейсмент для просування. Один з них — це Pinterest, візуальна пошукова і соціальна мережа. Так, для інтернет-магазинів Pinterest приводить на 33% більше клієнтів, ніж Facebook. І на 200% більше, ніж Twitter.

Як і в будь-який інший соціальної мережі користувачі Pinterest можуть лайкать, ділитися, додавати до себе в друзі, зберігати і шукати потрібне зображення. Принцип Pinterest дуже простий. Ти реєструєш аккаунт (є аккаунт для звичайного користування, а також бізнес профіль), створюєш дошки настрою і далі ділишся контентом всередині мережі. Це можуть бути короткі відео, гіфки, ілюстрації. Pinterest — це один із способів генерації трафіку, так як до кожного зображення можна прикріпити посилання.

Ідеальний Pinterest для товарів, які можна візуалізувати і для цільової аудиторії жінок від 24 до 40 років — це найпопулярніша аудиторія Pinterest. Не треба засмучуватися, якщо цільова аудиторія вашого бренду не потрапляє під ці рамки, адже позитивний приріст користувачів мережі спостерігається щорічно.

І тепер давайте подивимося на статистику:

Якщо ви магазин одягу або інтернет-магазин, то Pinterest для вас просто маст-хев. До речі, український бренд взуття та сумок Kacharovska активно користується цією соцмережею. Бренд привертає до використання покупців, створивши хештег, з яким вони можуть ділитися своїми фото з обновками.

Але також цей майданчик підійде і для розкручування своїх послуг, наприклад, якщо ти ведеш кулінарний блог. Але слід не забувати, що не для кожного це буде актуально. Також тут можна створити дошки з зображеннями товарів або залучити чужі зображення для створення тематичних дощок. Ідеально ілюструє останній варіант аккаунт Aviasales. Візуалізувати пости з блогу, додавши доречні ілюстрації або створивши інфографіку — найкращий підхід для роботи B2B-брендів в цій мережі.

Які «піни» отримують найбільше «рєпінів»? Контент для Pinterest

Є кілька важливих моментів:

  • Пастельні тони гарні, але для того, щоб тебе “Рєпін” потрібно робити яскравий і контент, який чіпляє. Додай фарб своїм віжуалам!
  • Люди люблять сприймати інформацію максимально простим шляхом. Показуй своїм користувачам інфографіки, додавай в зображення заголовок, не забувай про описи.
  • Найголовніше — це робити якісні Піни. Pinterest насамперед візуальна соціальна мережа. Це найголовніше, на що тобі варто звернути увагу, якщо ти хочеш добитися ефективного просування.

Чому твоєму бренду варто зробити аккаунт в Pinterest?

З кожним роком все більше людей вважають за краще споживати інформацію графічно, не читаючи її. Цим пояснюється популярність інфографіки, яка зросла за останні роки. Навіть якщо у тебе немає власного дизайнера або ти ніяк не можеш візуалізувати свій бізнес, зробити надихаючі колекції з ідеями, рецептами, лайфхаками для ваших користувачів ніколи не буде зайвим.

Спробуй просто почати збирати власну колекцію зображень в цій соціальній мережі. А пізніше оціни, як виросте кількість послідовників бренда.Наприклад, ми вже давно тут.

Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення