Instagram — як вести аккаунт круто і якісно

Instagram — це …

Вся ця історія почалася майже 10 років тому, а саме осінью 2010 року. Саме тоді і вийшла перша версія програми Instagram. Спочатку додаток було створено тільки для користувачів IOS, але вже через кілька років будь-який смартфон підтримував Instagram.

За 10 років Instagram дуже сильно змінився. Змінилася і оформлення і сама “начинка” додатка, але одне залишилося незмінним — ця соцмережа створена саме для візуального контенту.

Так, звичайно, можна писати круті тексти під фото або підвищувати залученість текстом і опитуванням в сторіс. Але перше, що побачить людина, зайшовши на профіль — це те, як оформлений аккаунт і які фото або відео там завантажені.

 

Типовий користувач Instagram

Так-так, є і такий термін. Це своєрідний образ щасливого і успішної людини, який подорожує і одночасно заробляє гроші. Але це не означає, що Instagram існує тільки для такого роду користувачів.

Ця соцмережа буде корисна абсолютно кожному — нехай ти будеш власником дрібного бізнесу або главою корпорації. У Instagram ти можеш побудувати особистий бренд або створити акаунт для свого бізнесу. Головне навчитися робити це якісно і правильно.

Чек-ліст правильного оформлення і ведення аккаунта в Instagram

Все дуже просто — слідуй цим нехитрим пунктам. Відштовхуватися будемо від того, що акаунт ти вже створив.

  1. Шапка профілю. Здається, що ця дрібниця не так вже й важлива. Але знову ж — це перше що побачить користувач зайшовши на профіль. Тому приділи увагу оформленню цієї частини, зроби її яскравою і, найголовніше, зрозумілою.
  2. Пам’ятай про специфіку свого бізнесу\бренду. Все в твоєму акаунті має відповідати специфіці. Якщо це аккаунт дорого ресторану, то навряд чи там будуть доречні фото гостей зроблені на камеру телефону хостес.
  3. Тон оф войс. Це теж має відношення до специфіки. “Голос бренду” — це витримка певного стилю в візуальному і текстовому планах. Різнобою в Instagram-акаунті бути не повинно.
  4. Контент-плани. Щоб робота в Instagram була простіше і ти не розгубився, найкраще розробляти собі місячні контент-плани. Так ти точно будеш пам’ятати про будь-які пости і знати, про що писати.
  5. Єдиний стиль візуального контенту. Це проста естетика — набагато приємніше дивитися на профіль, де всі віжуали розроблені в єдиному стилі. Якщо тобі самому важко з цим впоратися, то краще скористатися допомогою дизайнерів.
  6. Хештеги. Просто не захоплюйся, вони не принесуть тобі супер-результат, а можуть навіть і зіграти злий жарт. Використовуй або цільові хештеги або брендовані.
  7. Актуальні сторіс. Обов’язково оформлюй їх і роби це все також в єдиному стилі. Це простий і красивий спосіб показувати користувачеві внутрішні процеси або, наприклад, кейси.
  8. І найголовніше — роби все щиро, став себе на місце користувача. Відповідай на питання “А я сам такий пост читав би/помітив би?” кожен раз перед тим як виставляти щось. Повір, це допоможе тобі більше всіх інших пунктів 🙂
Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення