Кейс мережі дитячої стоматології Mom’s

Клієнт: мережа дитячої стоматології Mom’s

Завдання проекту: створити промо відео для залучення клієнтів і для реклами в соціальних мережах.

Про кейс:

Ми проаналізували позиціонування клієнтів і розробили меседж, який компанія хоче донести свою аудиторію:

  • Це стоматологія для дітей, в якій знайдуть підхід до кожної дитини, без криків і істерик. Дитина не буде боятися стоматологів і прийом у стоматолога перестане бути найбільшим страхом. Тут діти почуваються як вдома.

Спираючись на ці дані, було прийнято рішення створити 6 коротких роликів по 10 секунд. Всього описано 6 переваг клініки, в кожному відео ми розкриваємо тільки одну. Наприклад, в одному з відео ми розповідаємо, що в стоматології працюють настільки хороші лікарі, що навіть карієс задоволений.

Нашою головною метою було за допомогою роликів чітко сформувати сприйняття “цій клініці я можу довірити здоров’я зубів своїх дітей”.

У відео використовувалися фірмові кольори компанії. Також ми застосували теплу гаму кольорів, зокрема відтінок жовтого, який асоціюється з сонцем, радістю, щастям і комфортом. При перегляді не повинно бути ніяких негативних асоціацій, навіть коли ми говоримо про лікування зубів, карієс та інші, досить неприємні, речі.

“Ви не думали, що можна лікувати зуби уві сні? І що при цьому ваша дитина буде спокійний? Так, з нашими лікарями це можливо. “

За допомогою матеріалів, які нам надали, а саме сайту компанії, фотографій кабінетів і фасадів стоматології, ми максимально наблизили ілюстрації до реальності. Персонажі в відео схожі на справжніх людей, з вираженими рисами і пропорційними формами.

Візуалізація стоматології

Ілюстрація

У анімаційних відео часто використовується дисбаланс в людських пропорціях і більш вільний стиль малювання. Однак, в даному випадку це був непідходящий варіант. Ми говоримо про клініку і віруючих, які поруч з нами, вони реальні і можуть допомогти кожному хто стикається з питанням лікування зубів у дітей.

Тому зовнішність персонажів повинна бути природною, привітною і привабливою.

У анімаційних відео часто використовується дисбаланс в людських пропорціях і більш вільний стиль малювання. Однак, в даному випадку це був непідходящий варіант. Ми говоримо про клініку і лікарів, які поруч з нами, вони реальні і можуть допомогти кожному хто стикається з питанням лікування зубів у дітей.

Результат:

  • Були створені шість 10-секундних відео з окремим посланням в кожному.

  • Завдяки цим роликам ми домоглися підвищення впізнаваності бренду на ринку.
  • Також з даними відео були запущені рекламні кампанії, які в свою чергу сприяли підвищенню переходів на цільову сторінку сайту.

Ми чогось не написали? Дізнатися деталі ти можеш зв’язавшись з нами.

Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення