Навіщо робити рекламу на YouTube

Феномен YouTube

Майже 15 років тому, в 2005 році на платформу YouTube завантажили перший ролик — Me At The Zoo. У той час ніхто і не міг уявити, що буквально через кілька років цей сервіс стане найпотужнішим інструментом заробітку для сотень людей і компаній.

Феномен YouTube полягає в тому, що це платформа, яка йде в ногу зі своїми користувачами. Цей ресурс має найпотужнішу аудиторію з мільярдом унікальних користувачів. Можна сміливо стверджувати, що майбутнє медіа пов’язано саме з розвитком YouTube.

Вартість і розміщення

Може здатися, що розміщення реклами на подібній платформі — це дорого. Але це не так. На YouTube рекламодавець платить не за покази або за формат ролика, а за перегляди. І тільки лише за ті, що тривають більше ніж 30 секунд. Взяти для прикладу Facebook — тамтешній алгоритм зчитує 3 секунди за повноцінний перегляд.

Подібний 30-секундний “бар’єр” дозволяє ефективно використовувати рекламні бюджети. Розміщуючи рекламу на YouTube, ти сплачуєш лише тих користувачів, яким сподобалося відео і які з більшою ймовірністю залишаться і далі на каналі.

Контентна різноманітність і YouTube

YouTube — це справжня прірва контентного різноманітності. Трохи теорії — існує 3 типи контенту: це hub, help і hero.

  • Hub — це контент, який транслює основну ідею каналу. Саме він змушує людей підписуватися і переглядати нові ролики.
  • Help — це ситуативний контент. Найчастіше відео в даній категорії народжується через якогось інфоприводи. Наприклад, якщо канал займається виробництвом відео-оглядів на навушники, то вихід нових Apple AirPods – це ідеальний привід для help-відео.
  • Hero — це самий складний і дорогий у виробництві контент. Подібні ролики знімати кожен день не вийде, але саме вони і є тим самим магнітом для нової аудиторії.

Якщо правильно збалансувати всі три типи контенту у себе на каналі, то ти залучиш ту саму аудиторію на яку і розраховував.

Все це підтверджує, що реклама на YouTube 100% досягне твоєї цільової аудиторії. Чому? Тому, що тут проводять час мільярди користувачів, яким цікавий абсолютно різний контент!

Чому YouTube?

Можна дуже довго говорити про переваги реклами на YouTube. Ця платформа справді унікальна, це платформа 21 століття. Як мінімум, найголовніше її перевага полягає в тому, що будь-яка компанія або блогер знайде тут свого користувача. І реклама 100% буде мати відгук.

Ми впевнені, що немає різниці яку рекламу ти зробиш —  анімований ролик або просте відео з монтажем. Головне — це зробити його зрозумілим, крутим і якісним. Це, звичайно ж, можна зробити самому, але завжди краще, коли цим займаються професіонали. І якщо ти шукаєш таких, то ти потрапив за адресою 🙂

Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення