Блог
Просування дизайнера. З чого почати?
Кожен дизайнер замислювався над тим, які сервіси використовувати, щоб його роботу помітили. І ми ретельно розібрали це питання та поділились своїм досвідом.
06.04.2020
Kristina Zeljukina
Навіщо робити рекламу на YouTube
Рекламі на YouTube бути! В цій статті ми розповімо, чому реклама на YouTube — це найкраще, що ти можеш зробити для свого бренду.
Instagram — як вести аккаунт круто і якісно
Про роботу над Instagram-аккаунтом було сказано вже дуже багато. Ми вирішили зробити невеличкий чек-ліст, щоб кожен міг правильно організувати роботу в цій соцмережі.
Як підібрати фірмовий стиль для контенту бренда
Фірмовий стиль контента — це запорука впізнаваності бренду. Далі в статті ми розповімо як правильно підібрати свій стиль.
Як залучити клієнтів за допомогою експлейнер відео
Експейнер — це простий і робочий варіант пояснити клієнту про послуги або продукт. Далі в статті ми розповімо як залучити більше клієнтів за допомогою відео експлейнерів.
Топ-7 правил для просування відео на YouTube
Просування відео на YouTube має свої правила і нюанси. Далі в статті ми розповімо 7 правил, які допоможуть тобі успішно просувати відеоконтент.
Сторіс в Instagram — це важливо?
Сторіс в Instagram з'явилися 4 роки тому і сьогодні це вже невід'ємна частина роботи з соцмережею. Розбираємося в чому користь, як зробити круті сторіс далі в статті.
ПОКАЗАть больше