Блог
Кейс мережі дитячої стоматології Mom’s
Кейс повинен бути зрозумілим і обґрунтованим! Це запорука успіху. Цей текст допоможе вам детальніше розібрати наш кейс дитячої стоматології Mom's.
31.03.2020
Dasha Shcherbyna
Instagram — як вести аккаунт круто і якісно
Про роботу над Instagram-аккаунтом було сказано вже дуже багато. Ми вирішили зробити невеличкий чек-ліст, щоб кожен міг правильно організувати роботу в цій соцмережі.
Як підібрати фірмовий стиль для контенту бренда
Фірмовий стиль контента — це запорука впізнаваності бренду. Далі в статті ми розповімо як правильно підібрати свій стиль.
Як залучити клієнтів за допомогою експлейнер відео
Експейнер — це простий і робочий варіант пояснити клієнту про послуги або продукт. Далі в статті ми розповімо як залучити більше клієнтів за допомогою відео експлейнерів.
Топ-7 правил для просування відео на YouTube
Просування відео на YouTube має свої правила і нюанси. Далі в статті ми розповімо 7 правил, які допоможуть тобі успішно просувати відеоконтент.
Сторіс в Instagram — це важливо?
Сторіс в Instagram з'явилися 4 роки тому і сьогодні це вже невід'ємна частина роботи з соцмережею. Розбираємося в чому користь, як зробити круті сторіс далі в статті.
Чому твоєму магазину потрібен Pinterest
Розвивати бренд можна безліччю способів. Соцмережі — це один з добре працюючих варіантів. Розглянемо Pinterest і плюси роботи на цьому майданчику.
ПОКАЗАть больше