Про нас
WonderBloom

Ми WonderBloom – команда фахівців в сфері дизайну. Працюємо під керівництвом арт директора і проджект менеджера. Кожен з нас має досвід роботи від 3 до 7 років в різних студіях і продакшенах. Ми зібралися разом тому, що точно знаємо, яких помилок не можна допускати в своїй роботі.

Ми маємо досвід і знання, які дозволяють звести правки до мінімуму, а результат зробити максимально крутим і якісним. Пропонуємо повний цикл виробництва – від написання сценарію до реалізації. Повне занурення в проект, захоплюючий і цікавий процес створення відео, проста і зрозуміла комунікація з клієнтом – це все про наш робочий процес.

Основні напрямки, з якими ми працюємо, – анімація, ілюстрація, motion design, compositing, створення спецефектів і 3D. Наші відео допомагають клієнтам розвивати бізнес і привертати увагу до своїх послуг. Відео, як інструмент маркетингу, є безпрограшною стратегією для будь-якої бізнес-місії. А ми можемо створити це відео. І зробити це на вищому рівні.

Ми захоплені світом анімації і знаємо як зробити так, щоб відео розповідало про ваш бренд на весь світ. Наше головне завдання – розповісти про складні ідеї простою і зрозумілою мовою, але при цьому зберегти індивідуальність вашого продукту або послуги.

Давайте створювати прекрасне разом!

Чому обирають нас
Пунктуальність
Одне з ключових правил нашої роботи та філософії нашого бренду, це повага. Повага до замовника і часу.
ЯКІСТЬ І РІВЕНЬ РОБОТИ
Нам подобається вирішувати складні задачі і розповідати про продукт найбільш цікавим способом. Кожен проект для нас - виклик своїм творчим амбіціям. Ми робимо проекти, які варті уваги, щоб потім з гордістю говорити, що саме ми зробили це!
ЕФЕКТИВНА КОМАНДА
Над кожним проектом працює команда і кожен робить свій внесок у створення більш якісного продукту. Зробити крутий результат ми хочемо більше, ніж сам клієнт.
Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення