Послуги
PRODUCTION
Ми співпрацюємо з відмінними хлопцями, які проведуть зйомки будь-якої складності. Наша студія супроводжує зйомки для достіженіяю ще більш якісного результату на етапі постпродакшн. Завдяки тісній співпраці і згуртованості всіх членів команди, ми відстежуємо і контролюємо всі етапи виробництва і постпродакшену.
Зв'язатись з нами
MOTION DESIGN
Одне з популярних і просунутих напрямків дизайну. Ми створюємо нові рішення разом з нашими клієнтами. Наша команда може реалізувати будь-анімаційне рішення вашого бренду, від анімації логотипу до створення презентаційних відео, explainer-video, і будь-якої анімаційної графіки. Ми пишаємося своєю командою фахівців, яка створює проекти від ідеї до повністю готового продукту.
Зв'язатись з нами
VFX
Візуальні ефекти є частиною того, хто ми є. Вони дозволяють нам передавати ідеї та емоції. Створення вибухів, симуляцій рідини, пилу, часток і т.п. Від маленького пилу до вибухів автомобілів, від найпростіших до найскладніших і реалістичних сцен. Всі ці завдання ви можете з упевненістю покласти на наших vfx-дженералістів, які доведуть сцену до ідеалу.
Зв'язатись з нами
3D
Втілення в реальність самих нереальних ідей. Наші проекти об'єднують в собі мистецтво, технології і суспільство. За допомогою складних технічних процесів ми створюємо связть між аудиторією, брендом і його повідомленням.
Зв'язатись з нами
COMPOSITING
Ми вирішуємо візуальні, художні і технічні проблеми. Ми прагнемо перетнути бар'єр реальності, щоб знайти себе в художньому втіленні. Нам подобається вносити нові підходи, вивчати нове і створювати ефекти, які роблять кінцевий результат реалістичним. Ми змішуємо реальне з візуальним. Ми створюємо те, чого не існує.
Зв'язатись з нами
Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення