Топ-7 правил для просування відео на YouTube

Сучасний світ і відеоконтент

В одному з наших текстів ми вже говорили, що з кожним роком відео набирає все більше і більше обертів. Ось тобі трохи статистики: 

Ми хочемо поділитися з тобою 7 простими правилами, які допоможуть тобі ефективно просувати свої ролики на YouTube. So, let’s do it!

Що потрібно для успішного просування?

Багато хто впевнений, що знявши крутий ролик або виклавши якісне відео на YouTube можна в одну мить набрати тисячі переглядів. На жаль, так просто заволодіти увагою багатомільйонної аудиторії не вийде. Якісний контент —  це круто, але також доведеться дотримуватись деяких правил.

1.Створи правильну назву

Перед тим як завантажувати відео на YouTube, потрібно дослідити свою аудиторію і створити семантичне ядро ​​— продумати по яких запитах твоя аудиторія знайде тебе. Тут тобі допоможуть сервіси з пошуку ключових слів, ось кілька з них:

  • TUBEBUDDY перевірить ключі твоїх конкурентів😎
  • KEYWORDTOOL.IO допоможе знайти ключі для Google і YouTube
  • Ну і, звичайно, стандартні Google.Adwords або Serpstat тут також будуть у нагоді

Придумуючи назву обов’язково використовуй ключові слова. Це відмінний спосіб отримати безкоштовний трафік і потрапити в ТОП пошукових систем. Плюс до всього, не слід забувати про те, що цікава, оригінальна назва відео = більше кліків від користувачів. Людей приваблюють неординарні і чіпляючі заголовки. Для того, щоб придумати такий потрібно бути в курсі поточних трендів, так що не забувай відстежувати новинну стрічку!

2.Потоваришуйся з метриками

Відео має бути крутим і корисним, це знає кожен. І тоді воно точно набере тисячі передплатників. Для цього важливо вміти аналізувати метрики YouTube. Їх усього п’ять:

  • час сесії
  • час переглядів
  • утримання аудиторії
  • залучення глядачів
  • CTR (клікабельність)

Навчись “читати” і аналізувати ці показники і ти зрозумієш, які ролики найбільше приваблюють твою цільову аудиторію.

3.Не забудь про дескріпшн

Тут є кілька ключових моментів. Перший — опис відео повинен починатися з ключового запиту. Другий момент — пиши більше 200 слів. Таким чином ти даси алгоритмам YouTube більше інформації для якісного і точного ранжування. Пиши інформацію чітко, зрозуміло і структуровано.

4.Знай своє місце!

Не розпиляйся —  чітко визначись з тематикою свого каналу та старайся знімати контент саме в цьому ключі. Таким чином, якщо ти знімаєш навчальні відео, то вони будуть відображатися в розділі “Освіта” і входити в списки “Схожі відео”. Це дозволить зібрати додаткові перегляди та залучити нових користувачів до контенту.

5.Теги, теги, теги

Теги — це ключові слова і запити. Завдяки ним користувачі знаходять потрібні ролики. Це найважливіший інструмент для розкрутки відео на YouTube. Прописуй їх окремо під кожен ролик, беручи до уваги інтереси цільової аудиторії.

6.Створи віжуал, який буде чіпляти

Яскрава картинка — це безпрограшний варіант для обкладинки відео. Особливо круто буде якщо ти створити таку картинку, на якій будуть відображені ключові запити. Тільки поглянувши на неї людина відразу зрозуміє, що саме це відео закриє його потреба.

7.Нехай всі знають!

Зроби спешл пост в Facebook, виставив cторіс в Instagram, створи розсилку, зроби так щоб всі навколо знали, що ти випустив крутий ролик! І ти на висоті 🙂

Що робити, якщо ідеї для відео є, але як круто і якісно втілити їх в життя ти не знаєш? Тут все дуже просто — звернися до нас в WonderBloom! Наша команда допоможе не тільки реалізувати твої самі незвичайні задумки, але і зробить це на вищому рівні😉

Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення