WonderBloom увійшов у Топ відео продакшенів в Україні

Всесвітньо відома платформа рейтингу  B2B, Clutch, назвала нас одним з найкращих агентств з виробництва відео у 2020 році.  Зараз саме час інвестувати у свій бізнес, тому ми цінуємо, коли нас визнають чудовою інвестицією для вашого бізнесу. За словами сервісу та їхніх досліджень, серед усіх провайдерів в Україні ми незмінно є одними з найкращих!

Найкраща компанія з виробництва відеокліпів Clutch в Україні.

«Це велика честь і нагорода для всієї нашої команди. Отже, ми рухаємось правильним шляхом. Ми дякуємо усім нашим клієнтам за довіру та можливість робити круті проекти для бізнесу ”.

Хто такий Clutch

Clutch – це провідний рейтинг B2B у світі та платформа перевірених відгуків. Розташований у самому центрі округу Колумбія, Clutch має команду аналітиків, які проводить огляди з клієнтами з усього світу. Потім їх редакційна команда самостійно перевіряє вміст і формує його у форматі тематичного дослідження, гарантуючи, що ви отримуєте всю необхідну інформацію під час придбання послуг B2B! Clutch – це золотий стандарт рейтингу та оглядів B2B, і ми маємо честь підтримувати зоряний огляд на платформі та бути однією з провідних компаній Clutch!

У нещодавньому огляді керівник групи Utility Firm Міхай Келіховський високо оцінив нашу відеопрезентацію!

Якщо вам потрібне круте відео або консультація, будь ласка, напишіть нам повідомлення!

Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення