Як підібрати фірмовий стиль для контенту бренда

Що таке фірмовий стиль?

Кожен бренд хоче бути впізнаваним і унікальним. Але не у всіх це добре виходить. Чому? Так-так, хтось погано попрацював над створенням фірмового стилю.

Фірмовий стиль — це графічна концепція оформлення контенту, свого роду це дизайн всіх акаунтів бренду. Сюди входить і логотип, і фірмові кольори, і шрифти. Дивимося на прикладі нашої студії — поєднання рожевого і чорного кидається в очі, це сильні кольору, які запам’ятовуються.

Навіщо працювати над фірмовим стилем?

Для цього існує три причини:

  1. Підвищення впізнаваності. Оригінальне оформлення залишиться в пам’яті користувача.
  2. Зручність. Коли заздалегідь розроблені шаблони під всі рубрики, то робота з контентом проходить набагато швидше і простіше.
  3. Унікальність. Вкрасти в інтернеті — простіше простого. Але якщо бренд і його контент впізнавані, то зробити це буде складніше.

Що таке правильне оформлення?

  1. Воно повинно бути сучасним. Для цього корисно відстежувати тенденції.
  2. Воно повинно бути доречним. Кольори, шрифти та інше повинні відповідати тематиці
  3. Воно повинно бути в схожому стилі на всіх майданчиках. Не обов’язково однаковим, але деякі елементи повинні повторяться.

Як розробити фірмовий стиль?

У сучасному світі навіть не фахівець може займатися роботою яка має на увазі певні знання. Все завдяки вільному доступу до тонні інформації. Тобто, якщо у тебе немає бюджету або ти просто хочеш самостійно зайнятися розробкою, то вага це звичайно реально. Існує безліч конструкторів, в яких можна створити кілька хороших шаблонів. Раніше ми вже про них згадували — це Canva і Crello.

Але все ж краще звернутися до фахівця, а саме до дизайнера. Це не коштує величезних грошей, але за це ти отримаєш унікальний дизайн, який напевно не буде повтором чийогось стилю. Дизайнер враховує всі твої побажання і просто зробить круто свою роботу🙂

Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення