Як залучити клієнтів за допомогою експлейнер відео

Що таке відео експлейнер?

Вже не раз в нашому блозі ми говорили про те, що відео — це безпрограшний варіант залучити клієнта і донести йому всю потрібну інформацію про компанію. І експлейнер може стати тим самим першим кроком, який допоможе привернути увагу і зміцнити позиції бізнесу.

Відео експлейнер — це пояснююче відео, своєрідна інструкція для користувача. Його основне завдання — розповісти клієнту все про продукт або послуги компанії.

Навіщо компанії потрібен експлейнер?

Уявімо ситуацію: на горизонті з’явився потенційний клієнт. Як йому швидко і ефективно розповісти про те, чим же займається компанія? Якраз за допомогою відеоінструкції. Після перегляду цього відео людина зможе чітко розуміти для чого існує бізнес і яку користь він зможе від нього отримати.

Слід пам’ятати, що експлейнер — це далеко не реклама. Але це аж ніяк не зменшує його ефективності і вигоду. Відсутність прямого рекламного посилання не означає зменшення конверсії. Подібні відео на сайті допоможуть збільшити тривалість перебування користувача на сторінці, кількість переходів, так як формат відео сприймається легше ніж тексти.

3 причин чому тобі напевно потрібен відео експлейнер

Розібравшись, що таке відео експлейнер і навіщо він потрібен бізнесу, потрібно відповісти собі на головне питання: а чи потрібен він моєму бізнесу?

Він точно стане в нагоді твоїй компанії тому, що:

  1. Для нового продукту або послуги це ідеальний варіант швидко і просто розповісти про себе потенційним клієнтам.
  2. Після перегляду такого відео клієнта набагато простіше і швидше довести до покупки, а це означає ще й те, що відсоток відмов значно зменшиться.
  3. Відео експлейнер збільшує впізнаваність бренду і лояльність клієнтів. Це зміцнює позиції бізнесу на ринку і залучає нових клієнтів.

Студія WonderBloom вже не перший рік займається розробкою відео експлейнеров. І не будемо соромитися — ми робимо це на вищому рівні. Переконайся в цьому сам 🙂

Зв'язатись з нами
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
EMAIL
Повідомлення